Wzwiązku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Aktualne oferty pracy:

  • Brygadzista, Operator, Montażysta barier drogowych

    Opis Stanowiska :
    – montownie barier w pasach drogowych na terenie całego Kraju;
    – współpraca z pracownikami brygady w zakresie montażu barier;
    – obsługa urządzeń typu (po wcześniejszym przeszkoleniu) : wibromłot, sprężarka przewoźna, żuraw przewoźny HDS, elektronarzędzia.

    Wymagania :
    – predyspozycje manualne w zakresie obsługi urządzeń technicznych.
    – gotowość do pracy w delegacji (pon.-pt.)
    – komunikatywność
    – posiadanie prawa jazdy kat. B lub C.
    – wymagane osoby sprawne fizycznie bez nałogów,

    Oferujemy :
    – umowę o pracę.
    – wynagrodzenie od 3500,00 – 5500 zł brutto
    – możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

  • Kierowca Kat. C, Montażysta barier drogowych

    – prowadzenie samochodu ciężarowego.

    Wymagania :
    – posiadanie prawa jazdy kat.  C.
    – mile widziana obsługa urządzeń HDS.,

    Oferujemy :
    – wynagrodzenie od 3000,00 zł brutto